حذف حساب در آلپاری

ممکن است شما به دلایل مختلف حساب های معاملاتی زیادی برای خود باز کرده باشید.حال می‌خواهید برخی از این حساب ها را حذف کنید. اما متاسفانه امکان حذف حساب تجاری (حساب معاملاتی حقیقی) در آلپاری وجود ندارد و شما نمی‌توانید حساب های معاملاتی حقیقی خود را حذف کنید. البته امکان حذف حساب دمو در آلپاری وجود دارد که می‌توانید آموزش آن را در صفحه حساب دمو آلپاری مشاهده کنید. برای حذف حساب حقیقی راهکار این است که شما کابین شخصی خود را بصورت کامل از آلپاری حذف و مجدد در آلپاری ثبت نام کنید. حذف کابین شخصی در آلپاری یکی از خدماتی است که آلپاری برای معامله گران فراهم کرده است تا درصورت نیاز از آن، جهت حذف کردن کل حساب خود استفاده کنید.

چگونه کابین شخصی آلپاری را حذف کنیم؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای معامله گران فارکس در بروکر پیش آید، مربوط به حذف حساب آلپاری است.
شما بعد از افتتاح حساب در بروکر آلپاری و استفاده از حساب معاملاتی خود ممکن است به هر دلیلی خواستار حذف حساب خود باشید. برای این منظور برخلاف اینکه امکان افتتاح حساب از طریق کابین شخصی وجود دارد اما برای حذف کردن کابین شخصی آلپاری باید از روش دیگری استفاده کرد.


حذف کابین شخصی در آلپاری

 برای حذف کابین در بروکر آلپاری در مرحله اول، موجودی‌ خود را به صورت کامل برداشت کنید و سپس درخواست‌ خود مبنی بر حذف کابین با دلیل مشخص را به زبان فارسی با ذکر شماره کابین شخصی به آدرس ایمیل زیر بفرستید:

documents@alpari.com

در صورتی که از ایمیلی غیر از ایمیل ثبت شده در کابین شخصی درخواست را ارسال کنید، لازم است تصویر پاسپورت یا کارت ملی‌ خود را هم به ایمیل ضمیمه کنید.

جهت اطلاع بیشتر در ارتباط با مسائل حذف حساب در آلپاری می‌توانید به پشتیبانی آنلاین سایت پیام دهید.