کابین شخصی آلپاری

ورود به کابین شخصی آلپاری

کارگزاری آلپاری با پنل کاربری آسان و پشتیبانی 24 ساعته در تلاش است مسیر شروع معاملات را برای علاقه مندان به بازار فارکس هموار کند. 

برای ورود به پنل شخصی آلپاری باید ابتدا وارد سایت فارسی آلپاری شوید. سپس برای ورود نیاز به شماره کابینی دارید که قبلا به ایمیل ثبت شده شما در هنگام ثبت نام ارسال شده است. همچنین می‌توانید برای ورود از ایمیل ثبت شده خود نیز استفاده کنید.
فیلد بعدی رمز عبور است که شما باید رمز عبوری را که موقع ثبت نام در آلپاری بصورت ایمیل دریافت کردید، وارد کنید و بعد روی گزینه ورود کلیک کنید.

شماره کابین و رمز عبور ورود به کابین، بعد از ثبت نام توسط ایمیلی از آلپاری برای شما بصورت زیر که در کادر قرمز رنگ مشخص شده است ارسال می‌گردد. 

درصورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید نیز می‌توانید از طریق فراموشی رمز عبور و شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام درج کرده بودید، رمز عبور خود را بازیابی کنید.

نحوه کار با کابین شخصی آلپاری

بعد از ورود شما با صفحه اصلی کابین شخصی،شما با صفحه‌ای مانند عکس زیر مواجه می‌­شوید که خدمات مختلفی پیش روی شماست.

کابین شخصی قسمت های مختلفی دارد که مهمترین بخش آن مربوط به افتتاح حساب و واریز و برداشت است. در منو سمت راست، قسمت انتقال وجه را مشاهده می‌کنید که مربوط به عملیات‌های واریز و برداشت به حساب تجاری است که شما می‌توانید آموزش‌های لازم در این زمینه را در بخش آموزش واریز و برداشت از حساب در سایت مشاهده کنید .

قسمت مهم بعدی در کابین شخصی، افتتاح حساب و امکانات مربوط به حساب معاملاتی است که شما می‌توانید از منو سمت راست مانند تصویر امکانات لازم را مشاهده کنید و همچنین برای آموزش افتتاح حساب معاملاتی و افتتاح حساب دمو به لینک های مربوطه در سایت مراجعه فرمایید.

شماره کابین شخصی آلپاری

شماره کابین شخصی آلپاری، از 8 عدد تشکیل شده است.هنگام ثبت نام در آلپاری، بعد از پایان ثبت نام یک ایمیل که حاوی شماره کابین شخصی و رمز عبور آن است به ایمیلتان ارسال می‌گردد که مانند تصویر زیراست.

همچنین شماره کابین را می‌توانید مانند تصویر زیر، بعد از ورود به کابین شخصی خود در آلپاری، در بالای راست صفحه زیر نام و نام خانوادگی خود مشاهده کنید که با عنوان پروفایل نمایش داده می‌شود.آیا دادن شماره کابین آلپاری به دیگران خطرناک است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا دانستن شماره کابین شما از طرف افراد دیگر خطرناک است یا نه؟
توضیح سادست؛ شماره کابین شما در آلپاری به عنوان شناسه شما در آلپاری است و دانستن آن از سوی دیگران مشکلی برای شما پیش نخواهد آورد. اما به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان رمز کابین شخصی خود را در اختیار افراد بیگانه یا آشنا قرار ندهید چون هر فرد با داشتن شماره کابین یا ایمیل شما و همچنین داشتن رمز عبور شما می‌تواند به کابین شخص شما دسرسی داشته باشد.

شما میتوانید از سایر آموزش های آلپاری در سایت ما بهره ببرید.