تغییر کد معرف آلپاری

کد معرف آلپاری چیست؟

در این مقاله قصد داریم با مفهوم کد معرف آشنا شویم؛ کد معرف در آلپاری یا نمایندگی آلپاری چیست؟
بروکر آلپاری نمایندگی هایی در سرتاسر دنیا دارد که هرفرد قصد ثبت نام در بروکر را داشته باشد، معمولا از طریق یکی از این نمایندگی ها اقدام به ثبت نام می‌کند و آن نمایندگی ملزم است به مشتری خود خدمات ارائه دهد و درازای این فعالیت، مبلغی از بروکر آلپاری به عنوان حق الزحمه دریافت می‌کند.
یک سری از این خدمات شامل پشتیبانی آنلاین و دردسترس، کانال و گروه VIP، طرح بازگشت کمیسیون(کش بک)، صرافی مخصوص واریز و برداشت ریالی با کارت بانکی، کار با صرافی تاپ چنج و آموزش آن، طرح های تشویقی متنوع و... است که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و در ازای این خدمات از شما می‌خواهند کد معرف خود را به کد معرف آن نمایندگی تغییر دهید تا بخشی از هزینه هایشان جبران شود.
از آنجا که خیلی از مشتریان اطلاعی در رابطه با کد معرف و خدمات آن ندارند، برخی از نمایندگی ها سوء استفاده کرده و در ازای ثبت نام شما، از بروکر مبلغی دریافت می‌کنند اما به شما پشتیبانی و خدمات خاصی ارائه نمی‌دهند.

اما نمایندگی ما در ازای عضویت شما در خانواده ایرانی بروکر و تغییر کد معرف خود به نمایندگی ما یعنی "4936750" خدمات متنوع و رایگانی به شما ارائه می‌دهد و شما با این کار به عضویت بزرگترین معرف بازار فارکس در آمده اید که می‌توانید از همگی این خدمات بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر می‌توانید به صفحه مربوط به عضویت در ایرانی بروکر در بالا سمت چپ صفحه مراجعه فرمایید.
بخشی از خدماتی که ما به مشتریانمون ارائه می‌دهیم عبارت انداز؛ پشتیبانی آنلاین و دردسترس، کانال و گروه VIP با تحلیل اختصاصی انس طلا، طرح بازگشت کمیسیون ریالی(کش بک)، آموزش های لازم جهت کاهش اسپرد و کمیسیون،ارائه صرافی مخصوص واریز و برداشت ریالی با کارت بانکی، کار با صرافی تاپ چنج و آموزش آن، طرح های تشویقی متنوع و...

تغییر کد معرف در آلپاری

یکی از ویژگی های کد معرف در آلپاری امکان تغییر دادن این کد است. آموزش تغییر کد معرف آلپاری به این صورت است که شما هرگاه بنا به دلایلی تصمیم به تغییر کد معرف داشتید میتوانید با ورود به کابین شخصی در آلپاری، از بخش "حساب من" و "اطلاعات شخصی" کد معرف(شناسه شریک) خودتون رو تغییر بدید؛ توجه داشته باشید که این کار برای شما هیج هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است اما این مطلب رو به یاد داشته باشید، سعی کنید از کد نمایندگی استفاده کنید که بیشترین خدمات را به شما ارائه میدهد و در صورتی که دوباره قصد تغییر کد را داشته باشید باید حداقل 5 روز از تغییر قبلی کد شما گذشته باشد. 

تصویر زیر نمونه ای از تغییر کد معرف کاربر است.

توجه : اگر با گوشی موبایل وارد کابین شخصی شدید به پایین صفحه بروید، گزینه "سایت کامل" رو بزنید،سپس سایت بصورت کامل برای شما نمایش داده میشود و میتوانید دسترسی به قسمت تغییر کد معرف داشته باشید.

درمرحله اول بعد از ورود به کابین شخصی مانند تصویر بالاروی حساب من کلیک کرده و از پنجره باز شده گزینه اطلاعات شخصی را انتخاب نمایید.

سپس بعد از ورود به صفحه اطلاعات شخصی مانند تصویر گزینه کد معرف(شناسه شریک) را پیدا کرده و روی گزینه تغییر کد معرف کلیک کنید.

حذف کد معرف آلپاری

کاربرانی که قصد حذف کد معرف خود را دارند میتوانند در قسمت تغییر کد معرف مانند تصویر روی گزینه حذف کد معرف کلیک کنند اما حذف کد معرف به منزله این است که شما دیگر نمیتوانید از هیچ یک از خدمات اون معرف استفاده نمایید.


آیا داشتن کد معرف برای ما هزینه ای دارد؟‌

خیلی از کاربران این تصور را دارند که داشتن کد معرف برای آنها هزینه ای دارد یا باعث می‌شود هزینه اسپرد یا کمیسیون معاملاتشان بالاتر برود که متاسفانه این باور کاملا اشتباه است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت آلپاری و خواندن قوانین کد معرف متوجه شوید که شما با گذاشتن کدمعرف در کابین خود نه تنها هزینه ای پرداخت نمی‌کنید بلکه می‌توانید از خدمات اون نمایندگی بصورت رایگان بهره ببرید. 

اما متاسفانه بسیاری از نمایندگی ها از نداشتن اطلاعات کافی مشتریان سوء استفاده کرده مشتری از طریق آنها ثبت نام می‌کند یا کدمعرف خود را به کدمعرف نمایندگی تغییر می دهد و نماینده بابت معاملات مشتری از بروکر مبلغی دریافت می کند اما به مشتری پشتیبانی و خدمات خاصی ارائه نمی‌دهند.


حتما کد معرف کابین خود را بررسی کنید!!

همین الان وارد کابین شخصی خود شوید و ببینید کد معرفی برای شما ثبت شده است یا نه؟
اگر کد معرف در کابینتان ثبت شده و شما از آن معرف خبر ندارید و خدماتی نظیر گروه vip یا آموزشی و.. به شما ارائه نمی‌دهد، همین الان کد معرف خود را تغییر دهید. اگر مایل بودید از خدمات ما استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم کد خود را به "4936750" تغییر داده و پس از آن به پشتیبانی ما در تلگرام جهت دریافت کانال VIP و سایر خدمات پیام دهید. اگر هم احیانا کد معرفی در کابینتان ثبت نشده است و فیلد کد معرف برای شما خالی است حتما کد معرف خودتون را به نمایندگی ما تغییر داده تا بتوانید از تمامی خدمات ما بهره‌مند شوید.


چرا من در کابین شخصی خود در آلپاری قسمت کد معرف ندارم؟

سوالی که برای بسیاری از کاربران آلپاری ممکن است پیش بیاید این است که چرا برخی کاربران در کابین شخصی خود قسمت کد معرف وجود ندارند.

نبود کد معرف در کابین شخصی آلپاری به این دلیل است که شخص ثبت نام خود را از طریق لینک معرفی دوست انجام داده است ، لینک معرف دوست در آلپاری لینکی است که کاربران در کابین شخصی خود برای دریافت جایزه از آلپاری آن را دریافت کرده و به دوستان خود ارائه می‌­دهند تا از طریق آن در آلپاری ثبت نام کنند.

چگونه کد معرف را به کابین شخصی خود اضافه کنیم ؟

کاربرانی که از طریق لینک معرف دوست در آلپاری ثبت نام کرده اند و کد معرف در کابین شخصی خود ندارند. راهکاری برای اضافه کردن این قسمت ندارند و برای داشتن کد معرف باید ابتدا کابین شخصی خود را کامل حذف کرده وسپس مجدد در آلپاری از طریق لینکی غیر از لینک معرف دوست ثبت نام کنند.

شما می‌توانید سایر آموزش های آلپاری  مانند آموزش حذف کابین شخصی را در سایت ایرانی بروکر مطالعه کنید.