ثبت نام در آلپاری

چگونه در آلپاری ثبت نام کنیم؟

در این صفحه قصد داریم نحوه ثبت نام در فارکس آلپاری را توضیح دهیم.

برای شروع فرآیند، وارد صفحه ثبت نام در آلپاری شوید و اطلاعات را طبق راهنمای زیر کامل کنید.

بعد از کلیک روی لینک صفحه جدیدی مانند تصویر زیر برای شما باز می‌شود. اطلاعات اولیه شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن خود را در فیلد های موجود وارد کنید. توجه داشته باشید در این قسمت باید مشخصات خود را بصورت لاتین(انگلیسی) در فیلد‌های زیر وارد کنید. دقت داشته باشید که شماره تلفن و ایمیلی را وارد کنید که به آن دسرسی دارید زیرا به همین شماره تلفن یا ایمیل در ادامه فرآیند کد ارسال خواهد شد.
بعد از پر کردن فیلدها و زدن تیک پذیرفتن شرایط روی گزینه سبز رنگ ادامه کلیک کنید.


در ادامه صفحه جدیدی باز می‌شود که آلپاری اطلاعات محل سکونتی شمارا می‌خواهد. در صفحه جدید باز شده شما باید طبق تصویر زیر، فیلد کشور محل سکونت و شهر خود را بنویسید و بعد از آن روی گزینه ادامه کلیک کنید.در صفحه جدید بازشده شما باید روش ارسال کد آلپاری به خود را انتخاب کنید درصورتی که به تلفن همراه خود دسترسی دارید، گزینه SMS را انتخاب کنید تا کد به شماره تلفن شما ارسال شود. اگر کد را دریافت نکردید، می‌توانید گزینه را به ایمیل تغییر دهید تا کد به ایمیل شما ارسال شود. بعد از انتخاب نحوه دریافت کد و وارد کردن کد امنیتی تصویر گزینه دریافت کد برای شما فعال گردیده و میتوانید روی آن کلیک کنید؛ سپس کد 4 رقمی به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال می‌گردد و سپس شما باید کد دریافتی را در فیلد مربوطه مانند تصویر وارد کنید.


در صفحه آخر شما 3 دقیقه فرصت دارید تا کد ارسالی به تلفن همراه یا ایمیل خود در کادر کد تاییدی وارد کرده و گزینه اتمام ثبت نام را بزنید.
بعد از کلیک روی اتمام ثبت نام، ثبت نام شما انجام می‌شود و به صفحه کابین شخصی وارد می‌شوید.بعد از اتمام ثبت نام شماره کابین و رمز ورود به حساب آلپاریتان به ایمیل شما مانند تصویر زیر ارسال می‌گردد.شما می‌توانید از این شماره کابین و رمز عبور در صفحه ورود به آلپاری فارکس استفاده کنید.
برای ورود به کابین شخصی آلپاری خود از لینک زیر استفاده کنید.
https://alpariforex.org/fa/login

همچنین می‌توانید آموزش استفاده از کابین شخصی را در صفحه آموزش کابین شخصی آلپاری مشاهده کنید. سایر مطالب آموزش آلپاری در سایت ایرانی بروکر در دسترس است و شما میتوانید با مطالعه این مطالب، معاملات بهتری داشته باشید.
درصورتی که در ثبت نام سوال یا مشکل خاصی داشتید، به پشتیبان آنلاین سایت ما پیام دهید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.