کش بک آلپاری

بصورت هفتگی از کمیسیون خود درآمد داشته باشید؛ برنامه کش بک آلپاری

شما مشتریان ایرانی بروکر در آلپاری می‌توانید 2 طرح کش بک یا بازگشت کمیسیون را همزمان با هم فعال کنید و از این راه بخش زیادی از کمیسیون خود را که به بروکر می‌پردازید، برگردانید.

کش بک آلپاری

شما در کابین شخصی خود در بخش امتیازات ALP می‌توانید طرح کش بک مورد نظر حساب خود را باتوجه به امتیازاتتان فعال کنید. برای اینکار بعد از ورود به کابین شخصی خود روی امتیازات ALP کلیک کنید و در پنجره باز شده روی گزینه خرید تخفیف بزنید. در صفحه جدید بازشده گزینه های بازگرداندن اسپرد و بازگرداندن کمیسیون حساب های ProEcn وجود دارد که شما می‌توانید براساس حساب معاملاتی خود گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و طرح کش بک آلپاری را فعال کنید.

بازگشت کمیسیون ایرانی بروکر

باتوجه به تصمیم مدیر بخش تبلیغاتِ ایرانی بروکر ؛ ازین پس معامله گران گرامی می‌توانند علاوه بر طرح کش بک کابین شخصی، بخشی از کمیسیون معاملات خود را بصورت مستقیم و هفتگی از سایت ایرانی بوکر دریافت نمایند.
در این طرح شما می‌توانید تا 100 درصد از مجموع کمیسیون و اسپردی که سهم ماست را مستقیما دریافت نمایید.
هدف از ایجاد این طرح جلب رضایت معامله گران بروکر آلپاری و ایجاد بستری امن برای دریافت کش بک توسط معامله گران است. برای مثال شما اگر هفته ای 100 لات معامله در حساب Ecn بزنید می توانید 450 دلار بصورت ریالی در دوشنبه هر هفته دریافت کنید چیزی نزدیک به 15 میلیون در هفته به نفع خودتان کار کنید.


از این پس با اجرای این طرح، شما معامله گران گرامی دیگر نیاز ندارید که برای کانال های VIP زیر مجموعه افراد ناشناس شوید و مبلغ قابل توجهی از کمیسیون خود را جهت عضویت در VIP به صاحبان کانال های تلگرامی پرداخت کنید، بلکه می‌توانید با دریافت کمیسیون خودتان بصورت مستقیم از آلپاری فقط با بخشی از آن، هزینه‌ عضویت در هر کانال VIP را پرداخت کنید و دیگر تمام مبلغ دریافتی را صرف VIP نکنید و بخشی از آن در جیب خود بگذارید.
این طرح متفاوت از طرح بازگشت کمیسیون آلپاری در کابین شخصی است و شما می‌توانید با عضویت در نمایندگی ما هر دو طرح را همزمان فعال کنید

🔸نکته مهم: این طرح برای معامله گران سنگین کار فوق العاده به صرفه بوده و می‌توانند مبالغ قابل توجهی (تا چند هزار دلار در هفته) را بصورت نقدی از کمیسیون خودشان دریافت کنند.

جهت بهره مندی از دوتا طرح بازگشت کمیسیون بصورت همزمان شما باید ابتدا زیرمجموعه نمایندگی ما شوید برای اینکار می‌توانید از گزینه"عضویت در ایرانی بروکر"در بالا سایت استفاده کنید.
*جهت کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در طرح دریافت کمیسیون و یا درصورت داشتن هر گونه سوال به پشتیبانان ما مراجعه کنید

همچنین سایر خدمات ارائه شده در سایت همکار آلپاری به بهره وری هر چه بیشتر معامله گران کمک می‌کند.