انوع حساب در کپیتال اکستند

CapitalXtend حساب های استاندارد، ECN، Pro-ECN و پلاتینوم را به مشتریان خود ارائه می دهد. با حساب های آزمایشی و واقعی معامله کنید واستراتژی ها و رویکردهای معاملاتی خود را در شرایط واقعی بازار مورد آزمایش قرار دهید. شما می‌توانید بر اساس بودجه خود حساب مورد نظر خودتان را افتتاح کنید و نماد های متنوع بازار فارکس را در آن معامله کنید.

مقایسه حساب های معاملاتی در بروکر کپیتال اکستند

حساب استاندارد؛ معروف ترین حساب بین معامله گران فارکس که اولین حساب این بروکر است که با حداقل موجودی 100 دلار افتتاح می‌گردد. یعنی حداقل موجودی لازم برای ورود به بروکر کپیتال اکستند 100 دلار است که می‌توان با آن وارد حساب استاندارد شد.

حساب ECN؛ این حساب کمی پیشرفته تر از حساب استاندارد است و اجرای سفارشات در این حساب سرعت بالاتری دارد. اسپرد در این حساب نسبت به حساب استاندارد پایین تر است (حدودا نصف حساب استاندارد) و موجودی اولیه برای افتتاح این حساب 200 دلار می‌باشد.

حساب PRO ECN؛ حساب مخصوص معامله گران حرفه ای که پایین ترین اسپرد معاملات را دارد. البته در این حساب 3 دلار کمیسیون به ازای هر لات در هر طرف معامله گرفته می‌شود که در حساب های استاندارد و ecn این کمیسیون صفر است. اما با این حال مجموع اسپرد و کمیسیون در حساب PRO ECN کمتر از اسپرد در حساب های استاندارد و ecn است و شما در این حساب مقدار کمتری کارمزد پرداخت می‌کنید. موجودی اولیه برای افتتاح حساب PRO ECN در بروکر کپیتال اکستند مبلغ 500 دلار است.

حساب پلاتینیوم؛ حساب مخصوص معامله گران فوق سنگین کار و حرفه ای که با 25 هزار دلار موجود اولیه فعال می‌شود. اسپرد در این حساب همانند حساب PRO ECN است اما کمیسیون این حساب صفر است و عملا معامله گر در این حساب کمترین کارمزد را به بروکر پرداخت می‌کند. به جرعت می‌توان گفت در حساب پلاتینیوم بروکر کپیتال اکستند میزان کارمزد معاملات نسبت به تمام بروکر هایی که با ایرانیان کار می‌کنند کمتر است و برای همین این حساب برای اتاق داران بازار فارکس جذاب است. اگر شماهم اتاق معاملاتی دارید یا معاملات سنگینی در بازار فارکس انجام می‌دهید همین حالا با پشتیبانی ما ارتباط بگیرید تا بتوانید شرایط ویژه ای برای حساب پلاتینیوم در بروکر کپیتال اکستند دریافت کنید.

همچنین می‌توانید در تصویر زیر بصورت دقیق حساب های مختلف بروکر کپیتال اکستند را باهم مقایسه کنید.


نماد های معاملاتی در بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند؛ بروکر مخصوص معامله سهام و شاخص بورس کشور های مختلف دنیا. 

شما در بروکر کپیتال اکستند می‌توانید علاوه بر تمامی جفت ارزهای بازار فارکس، فلزات(انس طلا، نقره و..)، شاخص های انرژی(نفت و..) ، شاخص های سهام، بیش از 50 نماد سهام بازار آمریکا نظیر اپل ، بوئینگ ، گوگل ، تسلا و... و همچنین بیش از 30 نماد بازار اروپا مثل آدیداس ، بنز و.. را معامله کنید. 

همچنین در این بروکر شما می‌توانید بیش از 30 نماد از بازار ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی) را هم معامله کنید.

به جرعت می‌توان بروکر کپیتال اکستند را کامل ترین بروکر در نماد های معاملاتی بازار فارکس برای ایرانیان دانست.