آموزش ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند

چگونه در کپیتال اکستند ثبت نام کنیم؟

در این صفحه قصد داریم نحوه ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند را توضیح دهیم.

برای شروع فرآیند، وارد صفحه ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند شوید (برای اینکار در صفحه بروکر کپیتال اکستند روی ثبت نام در کپیتال کلیک کنید.)
همچنین می‌توانید بر روی لینک ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند کلیک کنید.

بعد از کلیک روی لینک صفحه جدیدی مانند تصویر زیر برای شما باز می‌شود. اطلاعات اولیه شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، و همچنین رمز عبور خود را در فیلد های موجود وارد کنید. توجه داشته باشید در این قسمت باید مشخصات خود را بصورت لاتین(انگلیسی) در فیلد‌های زیر وارد کنید. دقت داشته باشید که شماره تلفن و ایمیلی را وارد کنید که به آن دسرسی دارید زیرا به همین شماره تلفن یا ایمیل در ادامه فرآیند کد ارسال خواهد شد.
بعد از پر کردن فیلدها و زدن تیک من موافقم با شرایط مشتری روی گزینه آبی رنگ هم اکنون ثبت نام کنید مانند تصویر زیر کلیک کنید.


بعد از کلیک روی گزینه هم اکنون ثبت نام کنید کد 6 رقمی به ایمیل یا شماره تلفن همراه شما ارسال می‌گردد که باید در صفحه زیر وارد کنید.

بعد از وارد کردن کد ارسالی در کادر بالا ثبت نام شما در بروکر تکمیل می شود و وارد صفحه پروفایل خود می‌شوید که همانند تصویر زیر است.

بعد از پایان ثبت نام شما در بروکر باید پروفایل خود را تکمیل کنید و مدارک هویتی خود را برای بروکر ارسال کنید.

در مطالب فوق هر کجا مشکل داشتید یا در مراحل ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند به مشکل برخوردید می‌توانید با پشتیبانان ما ارتباط گرفته و راحل آن را پیدا کنید.