همکار ما شوید

همکار ایرانی بروکر:

 بروکرهای مختلف بستری مناسب برای جذب مشتری با همکاری شما عزیزان فراهم کرده اند. شما می‌توانید در هر بروکر درخواست آی بی دهید و در هرکدام بصورت جداگانه فعالیت کنید. اما تیم ایرانی بروکر خدمتی نوین را به همکاران خود در ایران ارائه می دهد.
در این طرح شما میتوانید با معرفی معامله گر در بروکرهای مختلف (بروکر آلپاری، بروکر کپیتال اکستند، بروکر لایت فارکس، بروکر ICM، بروکر آمارکتس و ...) بصورت دائمی از کمیسیون معاملات مشتریان خود درآمد کسب کنید. شما میتوانید با ثبت نام در این طرح کد معرف مارا دریافت کنید و آن را به مشتریان خود ارائه دهید. بعد از تغییر کد معرف مشتری شما به نمایندگی ما، شما کافی است اسم و فامیل مشتری خود را به ما ارائه دهید و آن مشتری به لیست مشتریانتون بصورت دستی اضافه شده و هر هفته کمیسیون آن را بصورت ریالی برایتان واریز می کنیم.

اگر معرف سایت ایرانی بروکر شویم چه نفعی می بریم؟

مهم ترین مسئله این است، چون ما بیشترین حق کمیسیون رو از هر بروکر دریافت می‌کنیم، می‌توانیم تا دوبرابر هر بروکر  به شما حق کمیسیون بدهیم برای مثال اگر شما در یک بروکر 50 مشتری فعال داشته باشید و هفته ای 100 دلار از بروکر دریافت کنید اگر همان مشتری ها را به نمایندگی ما انتقال بدید تا دوبرابر این مبلغ رو می‌توانید هفتگی از ما دریافت کنید پس یعنی می‌توانید به راحتی تا دوبرابر حالت عادی از ما حق کمیسیون دریافت کنید.

مسئله مهم تر این است که همچنین با معرفی مشتریان خود به تیم بزرگ ما می‌توانید در تمامی این بروکرها بصورت همزمان جذب مشتری کنید یعنی شما با گرفتن کد معرف ما می‌توانید همزمان در 6 بروکر (بروکر آلپاری، بروکر کپیتال اکستند، بروکر لایت فارکس، بروکر ICM، بروکر آمارکتس و ...) مشتریان خودتان را جذب کنید و کمیسیون مشتریانتان رو بصورت هفتگی دریافت کنید و از کمیسیون آنها بصورت هفتگی تا هزاران دلار درآمد کسب کنید.

همچنین مشتریان به مرور زمان تمایل کار کردن با بزگترین های بازار رو دارند برای همین شما که معرف کوچک تری هستید می‌توانید به راحتی زیر نظر بزرگترین معرف بازار فارکس یعنی ایرانی بروکر فعالیتتان را ادامه دهید.

کمیسیون شما با توجه به سطح شما در جدول زیر محاسبه میشود و بصورت هفتگی به شماره کارت ارسالی شما واریز میگردد.

برای اطلاع و ثبت نام در این طرح به پشتیبانی سایت یا پشتیبانی تلگرام به آیدی forex_broker_support@ پیام دهید.