کانال سیگنال دهی فارکس

کانال سیگنال دهی ایرانی بروکر (VIP هم اندیشی) :
به همت نمایندگی ایرانی بروکر و اساتید مطرح بازار فارکس در ایران، گروهی برای هم اندیشی و سیگنال دهی بازار فارکس برای کمک به معامله گران تشکیل گردیده است.
در این گروه از اساتید مجرب جهت سیگنال دهی، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و آموزش به معاملگران کمک خواهیم گرفت و شما عزیزان که ما را به عنوان معرف خود در بروکر آلپاری و دیگر بروکر ها انتخاب کرده‌اید می‌توانید بصورت رایگان از این گروه و خدمات آن استفاده نمایید.


کانالVIP فارکس 
تفاوت گروه هم اندیشی ایرانی بروکر با کانال های سیگنال دهی فارکس یا vip های پولی در این مسئله است که در گروه هم اندیشی سیگنال فروشی صورت نمی‌گیرد و صرفا بصورت مشاوره و آموزش در کنار شما عزیزان هستیم،همچنین گروه هم اندیشی یکی از خدماتی است که ما به مشتریانمان ارائه می‌دهیم و هیچ معامله گری صرفا جهت استفاده از vip با ما ارتباط ندارد و در گروه vip از هیچ یک از موارد؛ اندیکاتور سیگنال دهی فارکس ، نرم افزار سیگنال دهی فارکس ، ربات سیگنال دهی تلگرام و سایت سیگنال دهی فارکس استفاده نمی‌شود و تحلیل ها کاملا شخصی از سمت اساتید محترم صورت می‌گیرد.

شرایط استفاده از گروه VIP فارکس :

شرایط استفاده از گروه تا اطلاع ثانوی برای تمامی معامله گران نمایندگی ما در هر بروکری بصورت رایگان است اما این مدت محدود بوده و بزودی شرایط خاصی برای استفاده ازین گروه ارائه می‌گردد. معامله گرانِ ایرانی بروکر همزمان می‌توانند هم از گروه vip، هم از کش بک ریالی  و هم از سایر خدمات نمایندگی ما استفاده کنند. جهت استفاده از کانال VIP هم اندیشی و سایر خدمات بعد از عضویت در نمایندگی ایرانی بروکر به پشتیبانی سایت یا پشتیبان تلگرام به آیدی زیر پیام دهید.

پشتیبانی تلگرام : forex_support_broker@

نمونه ای از سیگنال های گروه vip ایرانی بروکر :