کش بک ایرانی بروکر

کش بک ایرانی بروکر (بازگشت کمیسیون)

شما در هر بروکری که فعالیت می‌کنید، با طرح کش بک ایرانی بروکر می‌توانید بخشی از کمیسیون یا اسپرد خود را برگشت دهید. 

کش بک یا بازگشت کمیسیون چیست؟
همانطور که می‌دانید، تمام معامله گران، در قبال معامله در هر بروکر، مبلغی را تحت عنوان کمیسیون یا اسپرد پرداخت می‌کنند، که این مبلغ، سود بروکر از معامله آنها است.
به بیان ساده؛ کش بک، درصدی از کمیسیون پرداختی توسط معامله گر به بروکر است که به خود معامله گر بازگردانده می‌شود یعنی عملا با این طرح معامله گر کمیسیون کمتری پرداخت می کند.

با افتخار، تنها پرداخت کننده‌ی کش بک ریالی در ایران هستیم.
با نمایندگی ما(ایرانی بروکر)، بیشترین کش بکِ ممکن را از معاملات خود بصورت ریالی دریافت کنید.

برای دریافت طرح کش بک چه باید کرد؟  برای کاهش اسپرد و برای کاهش کمیسیون در بروکر خود باید طرح کش بک خود را فعال کنید. شما می‌توانید با فعال کردن این طرح از 1 دلار تا هزاران دلار در هفته به نفع خود عمل کنید. نمونه واریزی های کش بک ریالی ما از 50 هزار تومان تا 100 میلیون تومان در هفته در کانال تلگرامی ایرانی بروکر به آیدی @alparibroker1 گذاشته شده است. 

برای اینکه شما هم بتوانید ازین کش بک استفاده کنید باید مراحل زیر را طی کنید؛

- در هر بروکری که فعالیت می‌کنید ابتدا باید به مشتریان ما در آن بروکر اضافه شوید. برای این کار باید کد معرف خود یا رفرال خود را به نمایندگی ما یعنی ایرانی بروکر تغییر دهید. آموزش تغییر کد معرف در هر بروکر را می‌توانید از لینک های زیر پیدا کنید. آموزش تغییر کد معرف در آلپاری

همچنین برای دریافت اطلاعات دقیق از طرح کش بک و جدول پرداخت کش بک در آلپاری به صفحه کش بک در آلپاری مراجعه بفرمایید.

- بعد از تغییر کد معرف خود در بروکر، با پشتیبانی ما در تلگرام یا چت آنلاین سایت ارتباط گرفته و مشخصات خود و بروکرتان را به پشتیبانان ما جهت بررسی اعلام نمایید. آیدی پشتیبانی ما در تلگرام @forex_support_broker

- بعد از تایید نهایی از سوی پشتیبانی ما شما باید شماره کارت خود را به ما اعلام نمایید و در دوشنبه هر هفته کش بک خود را از ما دریافت نمایید.